Genel

Bedava Pubg Kazanma Yöntemleri

Son zamanların popüler oyunlarından birisi olan Pubg Mobile her oyunda olduğu gibi kendi içerisinde bir para birimi ile oyunculara farklı özelliklerin kapısını açmaktadır. Ancak para ile satın alınacak olan bu oyun içi para birimi ile ilgili bazı oyuncular nasıl bedava alınabileceği konusunda araştırma yapmaktadır.

Unknow cash olarak bilinen Pubg Mobile para biriminin kısaltması uc şeklinde geçmektedir. Bu nedenle oyuncular ücretsiz bir şekilde UC alma yöntemlerini kullanarak birçok özelliği de tercih edebilmektedir. Oyun içinde bulunan kozmetik ürünlerinden Pubg Mobile Elite Royale pass’a kadar birçok özelliği satın almak mümkün oluyor. Kısacası oyun içerisinde oyuncuların ne kadar UC’u varsa o kadar özel oluyor.

Pubg Bedava Uc Nasıl Alınır?

Pubg Mobile oyununda daha özellikli hale gelmek isteyen oyuncular Bedava Pubg UC kazanmak için araştırma yapmaya başlıyor. Pubg Mobile oyunu içerisinde kullanılan UC sayesinde silah kaplaması, kostüm, eşya ve benzeri birçok ürünü ücretsiz bir şekilde almakta mümkün olacaktır. Bu konuda kullanılan Uc hileleri bazen hüsranla bitmekte ve oyuncunun ban yemesine sebep olmaktadır.

Ücretsiz Uc Kazanmak

Bedava Pubg Uc almak isteyen küçük yaştaki oyuncular genellikle ailelerinden para isteyerek uc satın alıyor. Ancak bu ucları ücretsiz bir şekilde almak isteyenler görevler ve günlük işler sayesinde sandık parçacıkları kazanarak ve bu sandık parçacıklarını biriktirerek büyük bir sandık oluşturdukları zaman uc kazanabileceklerdir. Bu sayede oyuncular ücretsiz bir şekilde istedikleri eşyalara sahip olabilmektedir.

Aynı zamanda bazı Pubg Mobile oynayıcıları tarafından yayınlar yapılmakta bu yayınları izleyenlere ise çeşitli hediyeler ve Bedava Pubg Uc kazandırmaktadır. Hatta bu çekilişlerde Royal pass hediye eden oyuncular da bulunuyor.

Pubg Mobile oyununda Uc kazanmak isteyen oyuncuların bir kereye mahsus olmak üzere Royal pass ya da Elite pass satın almaları birçok bedava uc kazanmanın yöntemi olarak bilinmektedir. Aynı zamanda bu ucları harcamayan oyuncular uclarını sezon sonuna kadar biriktirirse bir sonraki sezon için yeniden royal pass satın alma imkanına sahip olabiliyor. Bu sayede sürekli olarak ücretsiz uc sahibi olunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı