Genel

Güncel Bedava İnternet ve Kampanyaları

Bir ağ bütünü olan internet özellikle mobil cihazlarda kullanılmaya başladıktan sonra hayatın merkezine yerleşmiştir. İlk başlarda bilgi alışverişi odaklı kurulan internet, özellikle 2000’li yıllardan itibaren bir haberleşme aracı olmuştur. Kitapların, haberlerin, ilişkilerin internet sayesinde telefon üzerinden yapıldığı görülmektedir.

Film izlerken, müzik dinlerken internete bol miktarda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden çeşitli kampanyalar ile internet daha ucuz hale getirilmiş ve bazı telefon operatörleri müşterilerine ücretsiz internet kazanma imkanı sağlamıştır. Bu kampanyalar ile müşteri memnuniyetini kazanmayı ve rakip operatörlerdeki müşterileri de çekmeyi hedeflemişlerdir.

Güncel Bedava İnternet Nedir?

Güncel internet, GSM operatörlerinin müşterilerine sağladığı, hediye olanaklarını kapsamaktadır. Teknolojiye ve telefona olan bağlılığın artması ile birlikte cep telefonlarımız hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Sosyal medya hesapları, yemek siparişleri online alışverişler, bilinmeyen adresi bulma, sosyal iletişimler kurma gibi günlük hayatta ihtiyaç duyduğumuz her şeyde telefonlarımız kullanmaktayız. Bu uygulamaları kullanırken telefonumuz da internet tüketmektedir.

Son zamanlarda hemen hemen herkesin evinde sınırsız ev interneti bulunmaktadır. Ancak ev dışına çıkıldığı zaman en basit otobüste bile internete ihtiyaç duyulmaktadır. GSM operatörler tam da bu sebepten dolayı müşterilerine, interneti daha fazla kullanmaları ve internetim bitirme düşüncesine kapılmamalarını isteyerek onlara çeşitli kampanyalar ile güncel bedava internet hediye etmektedir.

Turkcell Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, Türkiye’de kullanılan en hızlı ve en güvenilir GSM operatörlerinden birisidir. Turkcell, müşteri memnuniyetini arttırmak, diğer operatörlerin de Turkcell’e gelesini sağlamak için çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyaların içerisinde güncel bedava internet kampanyaları da bulunmaktadır. Turkcell’in bedava internet hediye ettiği kampanyalar şu şekilde sıralanabilir;

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in online işlemlerinin yapıldığı, faturaların ödendiği, kullanımların takip edildiği bir uygulama olan Turkcell yanımda, ‘salla kazan’ kampanyası ile her hafta kullanıcılarına çeşitli hediyeler vermektedir. Uygulamayı açıp, salla kazan bölümüne girdikten sonra, telefonunuzu sallayınca ekranınıza kazandığınız hediye ve bilgiler gelmektedir.

Bu hediyeler çoğunlukla internet paketleri olmaktadır. Hediye gelen internet paketlerini kullanım miktarı günlük ya da haftalık olabilmektedir. Salla kazan yapıldıktan tam olarak bir hafta sonra tekrar sallayıp kazanma hakkına sahip olursunuz. Kolay ve ücretsiz internete sahip olmanın Turkcell ile en iyi yolu, hesabım uygulamasını indirerek, sallayıp kazanmaktadır.

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in hem Android hem de İos işlemcilerinde geçerli bir ara motoru uygulaması olan Yanii kullanıma göre müşterilere bedava internet hediye etmektedir. Uygulamadan internet kazanma şartlarının en önemli yolu uygulamayı en az 10 gün kullanmış ve kullanıyor olmaktır. 10 gün kullanımın sonunda uygulamada 20 arama gerçekleştiren Turkcell kullanıcıları fazladan 1 GB internet kazanmaktadır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell genç kullanıcılarına özel, GNÇ uygulamasını kurmuştur. Genç Turkcell kullanıcıları bu uygulamayı telefonlarına indirip ‘ÇATLAT ‘bölümüne girdikleri zaman ücretsiz olarak internet sahibi olabilmektedir. Çatlat ile kazanılan internet 2 hafta sonra yenilenme hakkına sahip olmanızı sağlamaktadır.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in kullanıcılarına arkadaşlarıyla mesajlaşması için oluşturduğu bir sosyal ağ uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı indirip, diğer Turkcell kullanıcılarına da öneren kullanıcılar bedava 1 GB internet kazanma hakkına sahip olacaktır.

Trabzonlulara Özel Her Gole Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Trabzonsporlu kullanıcılara özel, bedava internet imkânı sağlamaktadır. Ücretsiz başlayan bu abonelik ile birlikte Trabzonlu Turkcell kullanıcıları her golde ücretsiz internet kazanmaktadır.

Vodafone Bedava Güncel İnternet Kampanyaları

En eski GSM operatörlerinden birisi olan Vodafone, özellikle son zamanlarda mobil internet kullanımının artması ile birlikte kullanıcılarına çeşitli yollar ile bedava internet paketleri hediye etmektedir. Bu hediye internet paketlerini kazanmayı sağlayan kampanyalardan şu şekilde bahsedebiliriz;

Vodafone Yanımda Uygulaması ile İnternet Kazanma Kampanyası

Vodafone kullanıcılarının online işlemlerini gerçekleştirdiği bir uygulama olan Vodafone yanımda, kullanıcılarına internet kazanma imkânı sağlamaktadır. Yanımda uygulamasında bulunan hediye çarkını çeviren kullanıcılar, çeşitli hediyeler kazanmaktadır. Bu hediyelerin büyük bir çoğunluğu internet paketi olmaktadır. Çoğunlukla günlük kazanılan internet paketleri, her hafta tekrar kazanma imkânı sunmaktadır. Kolay bedava internet kazanmanın Vodafone kullanıcıları için en kolay yolu Vodafone yanımda uygulaması ile olduğu görülmektedir.

İnternet Avcıları Oyunu ile Bedava İnternet Kampanyası

Genç Vodafone kullanıcılarının bedava internet kazanmak için Vodafone internet avcıları uygulamasını telefonlarına indirmesi gerekmektedir. Bu uygulama sayesinde hem oyun oynayıp hem de internet kazanma şansı yakalanmaktadır. Oyun sonunda Vodafone kullanıcılarına günlük ya da saatlik bedava internet vermektedir.

Vodafone Freezone Kulüp Kampanyası

26 yaşının altındaki Vodafone kullanıcılarından, hat sahiplerinin anne ve babası olanlar gerçek bir freezonlu oldukları için, freezon dünyasına üye olacaktır. Bu kapsamda 1 gün geçerli 4 GB freezonlulara hediye edilmektedir.

Pazartesi Günleri TL Yükleyen Kullanıcılara Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahibi Vodafone kullanıcıları da bedava interneti kolaylıkla kazanabilirler. Pazartesi günleri hatlarına 20 TL yüklemeleri sonucunda Vodafone 2 GB hediye internet vermektedir.

Vodafone Yedek ile İnternet Kampanyası

Vodafone faturalı ve akıl küpü tarifesinde olan kullanıcılarına 3 kere internet kazanmalar olanağı sunaktadır. Bu hakkı kullanmak için, 3636’ya’ 500 yedek MB’ yazarak SMS atmak gerekmektedir.

Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

En çok kazandıran GSM operatörlerinden birisi olan Türk Telekom, pek çok internet kazanma olanağını kullanıcılarına sunmaktadır. GSM operatörleri eskiden daha çok SMS ve dakika hediye ederken, teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, internet hediyesi daha çok verilmektedir. Türk Telekom’un bedava internet kazandırdığı kampanyaları şu şekilde sıralayabiliriz;

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye internet servisi ile kullanıcıların kendi araların internet alışverişi yapmalarına imkân tanımaktadır. Türk Telekom kullanıcısı olan bir kişi, diğer bir Türk Telekom kullanıcı olan akrabası ya da arkadaşlarından hediye talebinde bulunabilir ve Türk Telekom kullanıcı akrabası ya da arkadaşına hediye internet sunabilmektedir.

Türk Telekom Uygulaması ile Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom operatörünün, online işlemlerinin yapıldığı bir Türk Telekom online işlemler uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden bir oyun oynanarak Türk Telekom kullanıcıları bedava internet sahibi olmaktadır. Online işlemler uygulamasına girildikten sonra sil süpür oyunu oynanmaktadır. Oyunun sonunda farklı miktarlarda internet hediye edilmektedir. Hediye kazanma fırsatı her hafta Çarşamba ya da cuma günleri yenilenmekte ve yenilendiğinde tekrar kazanma imkânı sunmaktadır.

Türk Telekom Faturasız Kullanıcılara Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom, faturalı kullanıcılarının yanında faturasız kullanıcılarına da hediye internet kazanma imkânı sunmaktadır. İlk olarak yeni gelen ve hat satın alan kullanıcılarına 10 GB internet paketi hediye etmektedir. 4.5G ile uyumlu olmayan hatların, 4.5G’ye geçiş yapmaları ile birlikte 30 GB internet kazanmalarını sağlamaktadır.

Türk Telekom Gündüz 10 GB Kampanyası

Türk Telekom interneti en çok kullanan genç kullanıcılarına saati hesaba katarak hediye internet vermektedir. 5555’e ‘GUNDUZ 10 GB’ yazan kullanıcılar sabah saat 09.00 ve 17.00 saatleri arasında geçerli olan 10 GB internet paketine sahip olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı