Genel

Güncel Pubg Uc Kazanma Yöntemleri

Bedava PUBG UC

Sistem gereksinimlerini ve donanımlarını sağlayan sistemler sayesinde PUBG milyonlarca kişinin ilgi odağı olmuştur. Milyonlarca kişi bu sistemi indirerek arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirir. En fazla 4 kişilik gruplar ile oynanabilen bu oyun son zamanların en gözde oyunlarından birisi olmuştur. Oyunun sadece bilgisayar üzerinden oynanan hali değil de aynı zamanda PUBG mobile sürümü de mevcuttur. Bu sayede bilgisayarı iyi olmayan kişiler PUBG mobile ya da PUBG mobile LİTE sistemini indirerek telefonlardan kolaylıkla erişebilirler.

Oyun sisteminin ilk halinde bulunan bedava PUBG UC sistemi sayesinde oyuna başladığınız zaman ki sistem ve ekipmanlar oyun tarafından karşılanır. Oyunun sürümü daha önce bilgisayarlar üzerinden sıklıkla oynanan ve ilgi odağı haline gelen PUBG, şimdi yeni sürüm ve yeni haliyle telefonlarda oynanabilir. Sistem üzerinden telefon da sürekli güncellemeler gelebilir. Bu da oyunun kalitesini ve seviyesini arttırır. Böylece oyun keyfini daha kaliteli bir şekilde oynarsınız.

PUBG Nedir?

Oyunun temelinde hayatta kalma mücadelesi olan pubg, daha önce bilgisayarlar üzerinden oynanmaktaydı. Teknolojinin gelişmesi ile ve oyun sürümünün daha güzel bir hale gelmesi ile birlikte PUBG mobile ve PUBG mobile LİTE sistemi ile telefonlarınızdan her an oyuna erişebilirsiniz. Sistem üzerinden verilen bedava PUBG UC sistemi sayesinde oyuna bakış açınız değişecektir.

Sistemde oluşan karakterinizi daha iyi hale getirmek için oyunun UC sisteminden yararlanırsınız. Oyuna ilk başladığınız zaman sistem size herkese sunduğu karakter ve silah sistemini uygular. Oyun ve karakterler oyunun ilk başında herkese eşit bir şekilde sunulur. Bedava PUBG UC hizmetinden yararlanırsınız.

PUBG Nasıl Oynanır?

Oyunun temelinde hayatta kalma mücadelesi vardır. PUBG birçok kişinin aynı anda oynayabileceği oyun kapasitesine sahip bir sürümüdür. 4 kişilik gruplar halinde arkadaşlarınızla hem konuşup sohbet edip hem de oyun oynayabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınız zaman, başla tuşuna basarak sisteme giriş yaparsınız.  Seçeneğiniz silah araba deseni, paraşüt deseni gibi ekipmanlarla oyuna başlarsınız. 100 kişi olarak uçaktan atlayan bu grupta insanlar ya takım halinde ya da kalabalık bir yere bırakılır.

Sistemde harita bulunmaktadır.  Haritada istediğiniz yere paraşüt ile iniş yapabilirsiniz. Oyunda ister bireysel ister takım halinde savaşabilirsiniz. Oyunda savaş alanlarının farklı renklerde gösterilmesi karakterlerin çatışma anında sıcak alanları rahatlıkla ulaşarak savaşması için dizayn edilmiştir. Oyuna ilk indirdiğiniz zaman bedava PUBG UC hizmetinden yararlanırsınız. Bu sayede silah ve araçlara kolaylıkla erişebilirsiniz.

PUBG UC Kullanım Alanları

Oyunda insanların veya karakterlerin malzemeler ve silah satın almaları için kullandıkları bedava PUBG UC sisteminde silah deseni verilir. UC sistemi bu malzemelere sahip olabilmek için kullanılan para birimidir. Malzeme ve teçhizat satın almak için UC sistemi para birimine sahip olmanız gerekir. Eskiden bilgisayarlarda oynatılan sürümleri mevcuttur.  Fakat şimdi her yerde mobil erişim sayesinde bu oyuna oynayıp arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Milyonlarca kişinin tercih ettiği bu oyun ile hayatta kalma mücadelesi vererek savaşırsınız. Oyun esnasında arkadaşlarını da sohbet edip aynı zamanda da grup halinde savaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Sürümü

Birçok oyunun kullanılması için telefon alanlarında ve bilgisayar alanlarında mevcut sürümün bulunması gerekir. Dahili hafızada bulunan, mevcut sürümden daha fazla yer kaplayan oyun sistemi her geçen gün kendini güncellediği için, dahili depolama alanından daha fazla yerlerin olması gerekir. Böylelikle oyun kalitesinin daha da güçlendirerek oyun oynayabilirsiniz. Bedava PUBG UC sisteminin sürümü 5.1.1 sürüme ve az 2 GB RAM’e sahip olması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı